Turinys:

  1. Laikyti Ostinas keistai yra šūkis iš Austin Nepriklausomų verslo aljanso priėmė skatinti smulkųjį verslą esantys Ostinas, Teksasas. Jis skirtas skatinti vietos verslą ir įkvėpė pastabas Red Wassenich 2000, o duoti pasižadėjimą Austin radijo stoties. Vėliau jis pradėjo spausdinti buferio lipdukai ir valdomas svetainės keepaustinweird. OM iki pat savo mirties 2020 ir paskelbta Keep Austin Weird: vadovas Odd miesto pusėje.
  2. priemonė buvo įkurta 2015 metų, Jameila meme Stiliai kai ji ginčijo Austin Policijos departamentas parodyti man numerius jie buvo per pranešti apie Agentūros veiklos priemonių rezultatus. Suvokdami tarp departamentų dideli duomenų teikimo ir bendruomenės atsijungti, Miss stilius buvo raginami sukurti metodiką įvertinti bendruomenės policijos.
  3. Teksase, mes atsižvelgti į mūsų maistą rimtai. Tai reiškia, kad kepsnys, kepsnys, ir daugiau kepsnys. Kepsnys eina tacos, kepsnys bus Opiekany, kepsnys bus kepti, ir kepsnys bus rūkyti. Jei esate tikrai iš Teksaso, youll gauti manija šio šlovingo maisto piramidės. Jos kaip šlovingą Ronas Swanson piramidė didybę nuo parkų ir poilsio, bet kažkaip geriau ir reikšmingas Texas kultūrą.
  4. Kai jos tiesiog per karšta sniegas A TUMBLEWEED sniego turės daryti. Gal jie bus skambinti jam Dusty vietoj ledinis? Taip, gerai eiti su tuo. dulkėtas; Frostys daug bjauresnis, dirtier ir mažiau patrauklus brolis.
  5. Jei tai oras prognozė nepadės jums atodūsis su suprasti, jūs tikriausiai ne iš Teksaso. Nothing beats gauti įdegęs ant veido, o savo kūno dalimi yra suvynioti į North Face ir ilgas kelnes.
  6. Tai turbūt labiausiai netiesa dalykas Teksaso kada nors matė. Greitkelių gali būti gana pavojingas šių dienų, ir žmonės, kurie naudoja kairę juostą savo laisvalaikio diskus bent 10 Pagal greičio riba yra blogiausia dalis.
  7. Tikras Teksaso žino, kad Ostinas iš esmės yra supakuotas pilnas Hipster pietiečiai. Tikras Ostinas, Teksaso žino, kad ir doesnt priežiūra. Jo šlovingas, graži, atitinkanti vieta giliai į Teksaso širdies.
  8. Naudokite šiuos legalius. OM svetainė ir čia pateikta informacija yra taikomi apribojimai ir apribojimai, aprašyti naudojimo ir privatumo politiką. Naudodamiesi legalizatorių informacija arba gaudami. OM vartotojas pripažįsta ir sutinka laikytis tokių naudojimo sąlygų ir privatumo politikos. :: Nėra dėl teisinių priežasčių
  9. Prašome atkreipti dėmesį: ne visos mokėjimo galimybės yra prieinamos visais atvejais, ir bet kokį mokėjimo sistemą turi susitarti advokatas ir jo / jos klientas. Valstybinė Teksaso valstybinė baras neatsako už mokėjimo tvarką tarp advokato ir jo kliento. nuotraukoje rodoma vyras, pažymėtas "Houston", valgydamas iš indo, kuris yra "faktinė įvairovė ir didelė daugiakultūrinė maisto scena", tuo tarpu "Fieri" - kas stovi už "Austin" - žiūri ilgai pro langą pro maisto . Houston ir kiti pagrindiniai Teksaso miestai turi ilgametę, šviesai varžybų, kuris visada teigia, vienas miestas yra geresnis nei kitas dėl daugelio priežasčių nuo Tacos į kultūrinę įvairovę - kaip pavaizduota naujai virusinėje meme. Tai ne paslaptis, kad houstonians mėgsta Houston, bet po to, kai buvo pažvelgęs per kai kurias socialines žiniasklaidos sąskaitas, pvz., Teksaso memes, tai yra houston dalykas ir Houston Memes, buvo aišku, kaip stipri, kad meilė yra. Parduotuvė už pastabų korteles, sveikinimo atvirukus, ačiū korteles, žurnalus, atvirukus ir kalendorius tūkstančiais gražių dizainų. Pasirinkite iš tūkstančių dizaino arba sukurkite aukštos kokybės pasirinktines nuotraukų korteles naudodami mėgstamas nuotraukas. Pasirinktinės nuotraukų kortelės yra puikios bet kokiai progai, įskaitant gimtadienius, vestuves ir daug daugiau! ✓ Nereikalaujama grąžinti ✓100% pinigų grąžinimo garantija ✓Aukštos kokybės spausdinimas
  10. Kada:
Laikyti Ostinas keistai Meme Juokingi Texas Cool Pastaba Kortelės CafePress

Ši svetainė naudoja saugumo tarnybą, kad apsisaugotų nuo internetinių išpuolių. Veiksmas, kurį ką tik atliko, sukėlė saugumo sprendimą. Yra keletas veiksmų, kurie galėtų sukelti šį bloką, įskaitant tam tikrą žodį ar frazę, SQL komandą ar neteisingus duomenis. Ką aš galiu padaryti, kad tai išspręstų?

Laikyti Ostinas keistai yra šūkis iš Austin Nepriklausomų verslo aljanso priėmė skatinti smulkųjį verslą esantys Ostinas, Teksasas. Jis skirtas skatinti vietos verslą ir įkvėpė pastabas Red Wassenich 2000, o duoti pasižadėjimą Austin radijo stoties. Vėliau jis pradėjo spausdinti buferio lipdukai ir valdomas svetainės keepaustinweird. OM iki pat savo mirties 2020 ir paskelbta Keep Austin Weird: vadovas Odd miesto pusėje.

Nepaisant pargriovimą iš Wassenich, šūkis buvo vėliau prekinis ženklas iki Outhouse projektuoja ir naudojama rinkos marškinėliai, kepurės, ir puodelius. Kiti miestai jau nuo imitavo slapyvardį, įskaitant Portlandas 2003, Louisville 2005 metais, o Indianapolis 2013 m

2015 Sankarshan Das parašė dainą, pavadintą "Kalbanti Laikyti Austin Weird". Tai užtrunka klausytojai atgal į 1969, kai kaip populiarus dainininkas prie Teksaso universiteto, jis padėjo padaryti jį atvėsti būti keista Austin jo nuolatinį, gerai lankė, kasdien nemokamų koncertų tuo George Washington statula Pietų Mall taikomas T miesteliu U.

Neseniai išleido knygą apie tema, keista Miestas: jausmas vieta ir kūrybinės Atsparumas esantys Ostinas, Teksasas, aptaria kultūros raidą "Keep Austin Weird" judėjimo, taip pat jos komercializavimo ir socialinių-politinę reikšmę. Ostinas unikalios kultūros ištakos buvo teigė, kad neįprastai pigių būsto kainų produktas po būsto bumu 1980, kartu su Teksaso universiteto Ostine vieta miesto gale.

Ostinas Nepriklausomas Verslo Aljansas yra tarp mažiausiai 85 bendruomeninių organizacijų filialai Amerikos nepriklausomo verslo aljanso, pilietis ne pelno, kuris palaiko ir jungia Pro-vietos bendruomenines organizacijas.

Galerija Austin Upiorność

priemonė buvo įkurta 2015 metų, Jameila meme Stiliai kai ji ginčijo Austin Policijos departamentas parodyti man numerius jie buvo per pranešti apie Agentūros veiklos priemonių rezultatus. Suvokdami tarp departamentų dideli duomenų teikimo ir bendruomenės atsijungti, Miss stilius buvo raginami sukurti metodiką įvertinti bendruomenės policijos.

Kai jis ateina į Teksasą, unikalus kultūra Lone Star narė yra rimta dalis jūsų kasdieniame gyvenime. Iš kukurūzų šunys fixins į Weird Austin ir kabliu Em !, Theres daug, kad eina į būdamas Teksaso kad ne Texans tiesiog įpratęs suprasti. Kaip duoklė mylimam Teksaso valstija, čia yra aštuoni Memes youll tikrai suprasti tik tada, jei jūs gyvenate Teksase.

Maisto piramidės

Teksase, mes atsižvelgti į mūsų maistą rimtai. Tai reiškia, kad kepsnys, kepsnys, ir daugiau kepsnys. Kepsnys eina tacos, kepsnys bus Opiekany, kepsnys bus kepti, ir kepsnys bus rūkyti. Jei esate tikrai iš Teksaso, youll gauti manija šio šlovingo maisto piramidės. Jos kaip šlovingą Ronas Swanson piramidė didybę nuo parkų ir poilsio, bet kažkaip geriau ir reikšmingas Texas kultūrą.

Jo kepti-your-Slapukai ne karšta

Kai jos tiesiog per karšta sniegas A TUMBLEWEED sniego turės daryti. Gal jie bus skambinti jam Dusty vietoj ledinis? Taip, gerai eiti su tuo. dulkėtas; Frostys daug bjauresnis, dirtier ir mažiau patrauklus brolis.

Texan Valentino

Jei tai oras prognozė nepadės jums atodūsis su suprasti, jūs tikriausiai ne iš Teksaso. Nothing beats gauti įdegęs ant veido, o savo kūno dalimi yra suvynioti į North Face ir ilgas kelnes.

Stebėkite, kad greitkelių, prašome

Tai turbūt labiausiai netiesa dalykas Teksaso kada nors matė. Greitkelių gali būti gana pavojingas šių dienų, ir žmonės, kurie naudoja kairę juostą savo laisvalaikio diskus bent 10 Pagal greičio riba yra blogiausia dalis.

Absoliutus blogiausia dalis Teksaso

Tikras Teksaso žino, kad Ostinas iš esmės yra supakuotas pilnas Hipster pietiečiai. Tikras Ostinas, Teksaso žino, kad ir doesnt priežiūra. Jo šlovingas, graži, atitinkanti vieta giliai į Teksaso širdies.

labiau nei bet kuris kitas miestas Teksase, Ostino sukūrė lengvai atpažįstamą reputaciją. Pasak likusio pasaulio, buvo granola mylintis, liberalų hipsterių, kurie mėgsta gyventi muziką, lauke, kepsnine ir pusryčiais tacos krūva. Labai mažai JAV austinitų mano, kad šie bruožai yra priskirtini mums, bet mes visi žinome, kad žmonės, kurie tinka kiekvienam. Ši reputacija leidžia lengvai internete visai jo anonimiškumui ir sarkazmui parodyti Austiną. Kartais memes arent labai glostantis, bet čia yra 10 memes, kurios visiškai užfiksuoja, kas tai patinka gyventi Austine. Mes praleidžiame daug laiko eismui

Texans žiūri į sniegą kitaip nei žmonės, gyvenantys aušintuvui. Kas yra "New Yorker" arba "Bostonite" gali paskambinti šviesiai dulkėms, Austinitai skambina "Blizzard". Jei keliuose yra net ledo ar sniego užuomina, tai vadiname sniego dieną ir mėgautis.

Mes mylime mūsų miestą, bet meluokite apie tai, kad atgrasytų nuo žmonių judėjimo čia

Mums patinka ekonominis padidinimas nuo turistų, ir mes praleidžiame festivalius, tačiau perpildymas blogėja su kiekviena praeinančia diena. Taigi, kai kurie iš mūsų buvo čia, kai jau buvo, ėmėsi klausimų į savo rankas. (I.. Na, išeiti iš mūsų būdų, kad galėtumėte pasimėgauti, visi, o ne atgrasyti nuo judėjimo čia. Taip, jo keista, bet buvo gerai.)

Mes turime savo stilių

Žmonės Austin dėvėti gana daug ką nori, kai jie nori. Ir hipsteriai ar yra tik į rytinę pusę. Jūs pamatysite juos visur. Jie beveik tokios paplitę kaip vaikinai šortai ir flip-flops. Tai gali atrodyti kaip kiekvienas yra muzikantas

Vietiniai politikai suteikia lūpų paslaugą į prieinamumą, bet po metų jis vis labiau ir brangiau gyventi Austine. Nuomos kainuoja visame mieste, nes nuosavybės vertės "Skyrocket" ir tai daro tam tikrą nelaimingą poveikį tikrai keistai mūsų miesto pusėje. Darbo klasės žmonės, kurie daro Austin, todėl nuostabiai yra kaina iš miesto, panašiai kaip ir kiti vadinamieji techniniai centrai, pvz., San Franciskas ir Niujorkas. Buvo tiesiog ne beveik tokie dideli ... dar. Vasaros tikrai yra tvirtos karštos

Ilgos dienos yra malonu žaisti lauke į vakaro valandas, tačiau Prekyba yra įprasta kasdieninė temperatūra netoli arba virš 100 laipsnių liepos ir rugpjūčio mėn. Žmonėms, sergantiems kraštutiniais žiemomis ir švelniomis vasaromis, tai yra dangus. Visiems mums, kurie yra įpratę prie ... Na, mes tiesiog stengiamės išvengti vieni kitų žudyti per tuos mėnesius. (Svarbiausias žodis bando.)

laukimo valandos kepsninėms yra tikras dalykas

Jūs geriau pateksite į eilutę anksti, jei norite valgyti pietus Austins ikoninėse kepsninėse. Nesvarbu, ar "Franklin BBQ", "Kerlin BBQ", "Micklethwait" amatų mėsos, arba tik keletas gerų ol Lamberts, tikisi palaukti, ar jūs neturite tam tikros rūšies rezervacijos. Mes tikrai galime paimti pokštą

Žinoma, Austin gali būti lengva štampavimo maišelis, bet tai žmonės, kurie čia gyvena, kad išmintys miestą geriausiai, nes mes tai darome su meile. Nesvarbu, kaip žiūrite į jį, Austin, Teksasas yra nuostabus miestas ir viena iš geriausių vietų gyventi visose Jungtinėse Amerikos Valstijose. Sveiki atvykę į / r / memes

Naudokite šiuos legalius. OM svetainė ir čia pateikta informacija yra taikomi apribojimai ir apribojimai, aprašyti naudojimo ir privatumo politiką. Naudodamiesi legalizatorių informacija arba gaudami. OM vartotojas pripažįsta ir sutinka laikytis tokių naudojimo sąlygų ir privatumo politikos. :: Nėra dėl teisinių priežasčių

Mes pripažįstame, kad bandote pasiekti šią svetainę iš šalies, priklausančios Europos ekonominei erdvei (EEE), įskaitant ES, kuri įgyvendina bendrą duomenų apsaugos reglamentą (GDPR) ir todėl negali būti suteikta šiuo metu. Bet kokiais klausimais, kreipkitės į WebTulsaworld. arba skambinkite 918-582-0921.

šio vaizdo teksto turinys yra persekiojant mane arba kažkas, ką aš žinau, vizualinis šio vaizdo turinys yra persekiojęs mane arba ką aš žinau, kad tekstinis ir vizualinis turinys yra persekiojęs mane ar ką nors žinau, ar aš esu žinoma priežastis (prašome nurodyti netrukus)

Access atsisakyta - "Godaddy" svetainės užkarda

Čia yra 10 geriausių miestų gyventi Amerikoje Austin, Teksaso Denveryje, Colo. San Chosė, Calif. Vašingtonas, D.. Fayetteville, Ark. Sietlas, Vašingtonas Raleigh-Durham, N.. Bostonas, Masačusetsas des Moines, Iowa Salt Lake City, Utah Austintexas buvo pavadintas geriausia vieta gyventi Amerikoje. Naujienos ir Pasaulio ataskaita atxne. s / 2kdm1zs e iie Eie Eiie Čia yra 10 geriausių miestų gyventi Amerikoje Austin, Teksaso Denveryje, Colo. San Chosė, Calif. Vašingtonas, D.. Fayetteville, Ark. Sietlas, Vašingtonas Raleigh-Durham, N.. Bostonas, Masačusetsas des Moines, Iowa Solt Leik Sitis, Utah Austintexas buvo pavadintas geriausia vieta gyventi Amerikoje. Memelatahathomos tinka praktikuoti Teksase

Federalinės: Teksaso Rytų bankroto teismas Teksaso Rytų apygardos teismas Teksasas Šiaurės bankroto teismas Teksasas Šiaurės apygardos teismas Teksasas Vakarų bankroto teismas Teksasas Vakarų apygardos teismas Teksasas Pietų apygardos teismas

Prašome atkreipti dėmesį: ne visos mokėjimo galimybės yra prieinamos visais atvejais, ir bet kokį mokėjimo sistemą turi susitarti advokatas ir jo / jos klientas. Valstybinė Teksaso valstybinė baras neatsako už mokėjimo tvarką tarp advokato ir jo kliento. nuotraukoje rodoma vyras, pažymėtas "Houston", valgydamas iš indo, kuris yra "faktinė įvairovė ir didelė daugiakultūrinė maisto scena", tuo tarpu "Fieri" - kas stovi už "Austin" - žiūri ilgai pro langą pro maisto . Houston ir kiti pagrindiniai Teksaso miestai turi ilgametę, šviesai varžybų, kuris visada teigia, vienas miestas yra geresnis nei kitas dėl daugelio priežasčių nuo Tacos į kultūrinę įvairovę - kaip pavaizduota naujai virusinėje meme. Tai ne paslaptis, kad houstonians mėgsta Houston, bet po to, kai buvo pažvelgęs per kai kurias socialines žiniasklaidos sąskaitas, pvz., Teksaso memes, tai yra houston dalykas ir Houston Memes, buvo aišku, kaip stipri, kad meilė yra. Parduotuvė už pastabų korteles, sveikinimo atvirukus, ačiū korteles, žurnalus, atvirukus ir kalendorius tūkstančiais gražių dizainų. Pasirinkite iš tūkstančių dizaino arba sukurkite aukštos kokybės pasirinktines nuotraukų korteles naudodami mėgstamas nuotraukas. Pasirinktinės nuotraukų kortelės yra puikios bet kokiai progai, įskaitant gimtadienius, vestuves ir daug daugiau! ✓ Nereikalaujama grąžinti ✓100% pinigų grąžinimo garantija ✓Aukštos kokybės spausdinimas

Nereikia atsisakyti Austinitų perpildytos meilės savo miestui, bet gyva muzikos sostinė nėra jokių trūkumų. Kai eismas leidžia ištraukti savo plaukus ar SXSW beprotybė nusileidžia po centro, kartais geriausias būdas nutraukti stresą yra per humoro. Slinkite per šiuos komiškius anekdotus apie Austiną ir pajusti įtampą palikite pečius. Tai yra 11 tiesiogių juokingų memų, kurių gausite tik tada, kai esate iš Austin.

Kada:

Apie festivalį: "Indie Meme" yra fiskaliniai "Austin Creative Alliance" projektas, kuriuo siekiama sukurti bendruomenes aplink filmą, skatinant prasmingą kino teatrą per teatro, ne teatro, švietimo ir renginių platformas. Jie tai daro, demonstruojant Pietų Azijos Indie dokumentinius ir grožinius filmus bei jų kino kūrėjus. Yee, Haw, Howdy, Pink, Cowboy, Vakarų, Šalis, muzika, Ostinas, Dalasas, Teksasas, Nashville, Tamu, Tx, Sveiki, Pietų, Pietų, Yall, Hi, Farm, Cowgirl, frazė, citata, Ride, Rodeo, Cool, Wild, Ranch, Kacey, Musgraves, reakcija, meme, drugeliai, aukštas, arklys, Tiktok, Teksasas A, kolegijos stotis, šalys, Dolly, Parton, dainininkas, muzika Šalis

tiesiai Outta Texas Meme, Teksasas Life Meme, Teksaso vasaros meme, Teksaso anekdotai, Teksaso miesto meme, tiesiai Outta Compton Meme, Austin Teksaso meme, Houston Texans Meme, NFL Meme, Houston Texas Life Meme

Mes naudojame slapukus
Mes naudojame slapukus, siekiant užtikrinti, kad suteiktume jums geriausią patirtį mūsų svetainėje. Naudodami svetainę sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.
Leiskite slapukams.